نیوپایپ

شرکت صنایع گیتی پسند بزرگترین واحد صنفی خصوصی در کشور است که در شهر اصفهان و در سال ۱۳۷۷ پا به عرصه تاسیسات کشور نهاد. یکی از محصولاتی که این شرکت به تولید میرساند محصولات لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ است. Newpipe در واقع بزرگترین و مهمترین تولیدات این برند است. بدون شک میتوان گفت که بیش از نیمی از تمامی ساختمانهای کشور از محصولات گیتی پسند استفاده میکنند. از دیگر برندهای گیتی پسند میتوان به نیوفلکس ، آذین ، سپهرفوم ، دیناپلیمر اشاره نمود. البته که نیوپایپ را به جرات میتوان بااهمیت ترین بخش این کارخانه بزرگ نام برد.

مزایای لوله پنج لایه نیوپایپ

لوله نیوپایپ از ساختار پنج لایه تشکیل شده است که مناسب برای مصارف ساختمانی و بهداشتی می باشد. این لوله از ترکیب فلز و پلیمر تشکیل شده است. که با بهره گیری از خواص فلز و پلیمر می توان برای مصارف مختلف از این لوله ها استفاده کرد. با توجه به تحمل دمایی تا 90 درجه سلسیوس می توان در حوزه های مصرفی بیشتری از این لوله ها بهره برد. برای ساخت لوله پنج لایه نیوپایپ از تکنولوژی روز استفاده شده است که با توجه به متریال استفاده شده. لوله پنج لایه نیوپایپ در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاوم می باشد. نسبت به لوله های قدیمی رسوب پذیری ندارد و مانع از افت فشار در خطوط لوله می شود.

استفاده از لوله نیوپایپ برای مصارف آبرسانی آب آشامیدنی مطابق با ساختار مناسب و رسوب پذیری و فرسودگی پایین بهداشتی می باشد . برای استفاده از آب سرد و گرم بسیار مطمِئن است همچنین برای مصارف پزشکی و انتقال گازهای طبی و سیستم های دیالیز از لوله نیوپایپ استفاده می شود . لوله نیوپایپ به دلیل انتقال حرارتی مناسب برای سیستم های گرمایش و سرمایش مناسب می باشد . استفاده طولانی مدت در دمای 90 درجه سلسیوس کارایی این لوله ها را برای سیستم های گرمایش بالا برده است.